Ärileht: Fits.me kaasas 5,5 miljonit eurot investorite raha

Virtuaalse proovikabiini teenust pakkuv ettevõte Fits.me sulges uue investeerimisringi, millega kaasati kapitali kogusummas 5,5 miljonit eurot.

Fits.me virtuaalset proovikabiini arendatakse ning turustatakse tarkvara kui teenus (SaaS) mudeli baasil. Teenus on mõeldud internetis tegutsevatele rõivakauplustele, et vähendada riiete tagastamiste arvu, läbi mille kasvatatakse veebipoe netokasumit.

Uued investeeringud suunatakse lisaks tavapärasele tootearendusele jõulisema müügi- ning turundusstrateegia elluviimiseks, ütles Fits.me juht Heikki Haldre pressiteates Plaan hõlmab laienemist Saksamaale, Prantsusmaale ning teistesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse, samuti on kavas minna Ameerika Ühendriikide turule.

“Kuigi üha enam müüki on kolinud internetti, on siiski sektoreid, mille tõeline online-õitseng on alles ees,” kommenteeris investeerimisfondi Conor Venture Partners partner Manu Mäkelä. “Rõivamüük on eelmainitud sektorite esirinnas, kuna riiete ostmine on võrdlemisi subjektiivne protsess.”

Fits.me on Mäkelä sõnul välja töötanud lahenduse, mis töötab, näitab suurepäraseid tulemusi, on rõivamüüjatele lihtne integreerida ning mille kasutamiseks on lepingu sõlminud paljud maailmakuulsad brändid. “Investori jaoks on need märgid tohutust kasvupotensiaalist,” ütles Mäkelä.

Hiljuti on Fits.me allkirjastanud lepingud Adidase, Hugo Bossi, L.K.Bennetti, Nicole Farhi, Superdry ja Mexxiga.

Loe lähemalt siit.