Kutse seminarile „Mida toob tulevik?“ 27. novembril

27. novembril kell 9 toimub Keskkonnaministeeriumis keskkonnaõiguse seminaride sarja ettevõtjatele „Kuidas jääda ellu üha karmistuvates tingimustes?“ viimane seminar „Mida toob tulevik?“.

Seminari eesmärk on tutvustada ettevõtjatele Eestis keskkonna kasutust mõjutavaid energiatootmise, -jaotamise ja –kasutusega seotud õigusnõudeid. Nõuete sisu paremaks mõistmiseks antakse kõigepealt ülevaade maailma energiakasutuse pikaajalistest trendidest ning Euroopa Liidu energia- ja kliimapoliitikast aastateni 2020, 2030 ja 2050. Lähemalt selgitatakse, kuidas kirjeldatud prognoose ja arengueesmärke on arvestatud ning millised meetmed (sh õigusnõuete täiendamine) on nendest tulenevalt välja töötatud „Eesti energiamajanduse arengukava aastani 2030“ (ENMAK 2030) koostamisel, seda peamises viies energiamajanduse valdkonnas. Erilist huvi peaks ettevõtjale pakkuma õigusnõuded ja praktilised nõuanded oma ettevõttes energiasäästu saavutamisel, aga miks ka mitte näiteks lisaks soojusele elektritootmisel.

Päevakava ja registreerimise kohta täpsemalt http://www.glimstedt.ee/ritused/27112014-keskkonnaseminar-mida-toob-tulevik/3464