Arengufond ootab tudengeid iduettevõtete arenguprogrammi kandideerima

 Eesti Arengufond avas kandideerimise tudengitele suunatud iduettevõtete arenguprogrammi.

Eesti Arengufond avas kandideerimise tudengitele suunatud iduettevõtete arenguprogrammi. Programm valmib koostöös Tartu Ülikooli Ideelabori, Tallinna Tehnikaülikooli, Estonian Business School’I ja iduettevõttega FlowHow. Kandideerima oodatakse bakalaureuse- ja magistriõppe tudengeid, kel on olemas oma ärivisioon ettevõttest.

Eesti Arengufondi riikliku programmi Startup Estonia projektijuht Mari Suviste sõnul erineb programm teistest omataolistest. “Enamasti tehakse taolisi programme ülikoolide sees. Koostööprojektina on aga võimalus erinevate oskustega tudengitel omavahel koostööd teha,” ütles Suviste. “Lisaks pakub programm tudengite tööle ka praktilise väljundi, sest programmi lõpuks valmib neil oma iduettevõte,” lisas Suviste.

Kõikidele programmis osalevatele meeskondadele antakse 2000€ oma iduettevõtte prototüübi loomiseks. Lisaks sõidab programmi parim meeskond juulis programmi kulul Euroopa Innovatsiooni Akadeemiasse Nizza’sse. Programmi kandideerimiseks tuleb täita ankeet aadressil http://bit.ly/studentvc Kandideerimine on avatud kuni 15. aprillini.

Programm käivitub Startup Estonia programmi raames, mida rahastatakse Euroopa Regionaalfondi vahenditest. Startup Estonia eesmärk on pakkuda koostöös Eesti idufirmade ökosüsteemiga Eesti alustavatele ettevõtjatele lihtsasti mõistetavat ja terviklikku arengukeskkonda ning aidata kaasa ambitsioonikate ja maailmale väärtuslike ettevõtete loomisele ning arendamisele.

Lisainfo:

Mari Suviste

Eesti Arengufond

Tel: +372 520 4498

E-mail: mari.suviste@arengufond.ee