Startup Estonia ürituste ja koolituste konkurss

Startup Estonial on rõõm jagada startup ürituste ja koolituste konkurssi, mille käigus soovime koostööd teha nii uute kui ka juba toimunud ökosüsteemi arendavate üritustega, kaasates senisest rohkem startup ja ettevõtlusest huvitatud inimesi. Selleks pakub Startup Estonia antud ürituste korraldajatele finantsilist ja kommunikatsiooni partnerlust, et võimendada valitud üritusi ja tõsta nende kvaliteeti.

Ootame kõiki startup ökosüsteemi osalisi kandideerima järgmisel lingil http://bit.ly/sue_partnership hiljemalt 5. veebruariks. Ühe organisatsiooni poolt vaatame üle esimesed kaks ürituste või ärimudeli koolituste taotlust, mille hulgast valib parimad välja startup ökosüsteemi liikmetest koosnev sõltumatu komisjon ning lepingud partneritega sõlmitakse hilisemalt 1. märtsiks. Üritused peaksid toimuma vahemikul 1. märts kuni 30. juuni, 2016. Ühe toetuse suuruseks koos maksudega on €2500.

Rohkem infot konkursi tingimuste kohta võib leida järgmisel lingil: http://bit.ly/EST_startup_events.

Küsimuste tekkimisel palun pöörduda henri.soom[at]arengufond.ee.

Edu kõikidele start-up ürituste ja koolituste korraldajatele, loodame palju kandideerijaid näha ning teeme 2016.a. hea start-up ürituste aasta!