Startup Estonia

startup-estonia_af_header-4

Startup Estonia (SUE) on Eesti startup’ide tugiüksus, mis tegutseb alates 1.juulist 2016.a KredExi juures. SUE seisab hea selle eest, et Eesti oleks tuntud ja atraktiivne sihtriik startup-ettevõtete hulgas Euroopas ning muutuks 2020. aastaks Euroopas üheks juhtivaks tõmbekeskuseks startup’ide jaoks. SUE eesmärk on arendada terviklik ja toimiv startup-ökosüsteem, mis soodustab startup-ettevõtete kasvu ja arengut. Startup Estonia programmi rahastatakse Euroopa Regionaalfondi vahenditest.

SUE tegevus on suunatud nii alg- kui ka kasvufaasi startup’idele, kellel on ambitsioon tegutseda rahvusvahelisel turul ning idee, millel on potentsiaali muuta väljakujunenud majandusvaldkondade toimimispõhimõtteid.

Katusorganisatsioonina teeb SUE koostööd ja ühendab kõiki kohaliku startup-ökosüsteemi osalisi, kelle ühiseks huviks on, et Eesti oleks kasvulavaks ideedele ja startup’idele, mis muudavad maailma. Selle ökosüsteemi hulka kuuluvad lisaks praegustele ja tulevastele startup-ettevõtjatele ka startup’ide arengut toetavad organisatsioonid ning investorid.

SUE kohta loe rohkem Startup Estonia veebist ning liitu SUE meililistiga:

* indicates requiredSul on küsimus SUE kohta? Võta meiega ühendust info@startupestonia.ee.